Παρασκευή, 4 Νοεμβρίου 2011

Όλοι οι αγώνες Μπάσκετ του Σαββατοκύριακου, και οι... διαιτητές τους!


"Πλούσιο" το... πρόγραμμα αυτό το weekend!
Πολύ... μπάσκετ έχει αυτό το Σαββατοκύριακο το πρόγραμμα! Καλό θα είναι να πάμε να δούμε το αγαπημένο μας άθλημα, σε όποιο γήπεδο μπορούμε. Στη Θεσσαλονίκη έχουμε το ΠΑΟΚ-Ηλυσιακός, ο Άρης παίζει στη Νέα Σμύρνη με τον Πανιώνιο, στις Σέρρες παίζουν οι Ίκαροι με το Λαύριο, την Κυριακή ο Ηρακλής με το Αιγάλεω στο Ιβανώφειο, ενώ υπάρχει και το ντέρμπι στο Γυναικείο, ΠΑΟΚ-Άρης, στο Παλατάκι, στις 20.30! Αναλυτικά η αγωνιστική κίνηση στο διήμερο 5/6 Νοεμβρίου:


Α1 Ανδρών (3η Αγωνιστική)

ΑΓΟΡ AEGEAN-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κ.Γ. "Μελίνα Μερκούρη" 5/11/2011 16:00 NET -

Κομισάριοι:Ανδρέας Μαγκανάς

Διαιτητές:Αναστάσιος Πηλοΐδης, Κυριάκος Ταβουλαρέας, Ανέστης Πανταζής

ΜΑΡΟΥΣΙ-ΚΑΒΑΛΑ

Κλειστό Αγίου Θωμά 5/11/2011 17:00 - -

Κομισάριοι:Γιώργος Ορφανός

Διαιτητές:Παναγιώτης Αναστόπουλος, Νίκος Σώμος, Βασίλης Αφεντουλίδης

ΠΑΟΚ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΠΑΟΚ Sports Arena 5/11/2011 18:00 ET-3 -

Κομισάριοι:Αναστάσιος Μούστος, Αλέξανδρος Σιμητόπουλος

Διαιτητές:Γεώργιος Τανατζής, Πέτρος Παπαπέτρου, Ανδρέας Βαρδάλος

Κεκλεισμένων των θυρών

ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΒΑΠ-ΚΑΟΔ

Βενετόκλειο Κλειστό Γυμναστήριο Ρόδου 6/11/2011 17:00 - -

Κομισάριοι:Δημήτρης Κουνελές

Διαιτητές:Χρυσόστομος Σχινάς, Αναστάσιος Μάνος, Αλέξανδρος Ψαριανός

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΡΗΣ

Κ.Δ. Γ. Νέας Σμύρνης 6/11/2011 17:00 - -

Κομισάριοι:Παναγιώτης Σγουρός

Διαιτητές:Σπυρίδων Γκόντας, Ηλίας Κορομηλάς, Παναγιώτης Διαμαντής

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΙΚΑΡΟΣ

ΟΑΚΑ 6/11/2011 19:15 NET -

Κομισάριοι:Κωνσταντίνος Παλάτος, Λευτέρης Ντίνος

Διαιτητές:Αστέριος Γκούμας, Βασίλης Τσώνος, Απόστολος Νικολούλης

Κεκλεισμένων των θυρών

Ανακοινώσεις

Ρεπό: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ



A2 Κατηγορία Ανδρών 


Σάββατο 5 Νοεμβρίου
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Δόξα Λευκάδας Παναγιώτου-Αναστόπουλος Α-Μάλαμας (Ευστρατίου)
ΔΑΚ Σερρών 17.00 Ίκαροι Σ.-Λαύριο Ξενικάκης-Πουρσανίδης Κ-Παγώνης (Δροσόπουλος)
Περάματος 17.00 Περάματος/Ερμής ΓΣ-ΑΕΚ Άργους Τσούνας-Δημόπουλος-Κοντίλης (Βαμβακάς)
Ν.Ερυθραίας 17.00 Πανερυθραϊκός-ΑΕΚ Καλδίρης-Μαλανδρής-Ντάβαρης (Αγγελόπουλος)
Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Πιερικός/Αρχέλαος Δεσλής-Τζαφλέρης-Μπορμπαντωνάκης (Ιωάννου)
Βαρδινογιάννειο 15.00 ΟΦΗ-Ερμής Λαγκαδά Ανδρικόπουλος-Μαγκλογιάννης-Καραβίτης (Μαχαιριανάκης)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π-Αμύντας Σταματόπουλος-Κοτσίμπος-Μπλέτσας (Σοφιανοπούλου)
Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-ΑΕ Ν.Κηφισιάς Μητσόπουλος-Τσώνος Μ-Επιτροπάκης (Κόκκορης)


Β’ Εθνική Ανδρών 


Κυριακή 6 Νοεμβρίου
Ν.Ιωνίας Μαγν. 17.00 Νίκη Β-ΑΣΕ Δούκα Μήτσιου-Συμεωνίδης (Μιναρετζόπουλος)
Αμαλιάδας 17.00 Κόροιβος-Νήαρ Ηστ Παντελίδης-Φακίτσας (Μάρκου)
Ζωγράφου 13.00 Φιλαθλητικός-ΣΑ Στρατωνίου Χαλαμπαλάκης-Καραλής (Ζώης)
Κοντόπευκου 14.00 ΚΑΠ-Διαγόρας Ρ. Μακρής-Μαρνελάκης (Χασάπης)
Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικ.-Αίας Ευόσμου Ταρενίδης Στ-Ταρενίδης Κ (Γκανάτσιος)
Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Αιγάλεω Καλούστας-Καλογερόπουλος (Κιμιατζής)Λίντο 17.00 Ηράκλειο ΟΑΑ-Χαλκηδόνα Θεοδωρόπουλος-Παπαφωτίου (Τζωρτζάκης)
ΔΑΚ Πολίχνης 17.00 Αναγέννηση Φλ-ΜΕΝΤ Πουρσανίδης Γ-Τσιρτσιμάλης (Παπαδόπουλος Ν)
Εξ’αναβολής
9/11 Λίντο 17.00 Ηράκλειο ΟΑΑ-Νήαρ Ηστ Δημόπουλος-Δαρλαμήτσος (Κουρκουνάκης)

Γ’ Εθνική
Κυριακή 6 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος Νότου

Ταραμπούρα 17.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς-Ιωνικός ΝΦ Κυριακόπουλος-Λιότσος (Θεοδοσόπουλος)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγ.-Κρόνος Αγ. Δημ. Τσάλας-Κάλφα (Αθανασίου)
Λουτρακίου 17.00 Ποσειδών Λουτρ.-ΚΟ Χολαργού Καρακάσης-Λογθέτης (Ζάρκος)
Περιβόλας 17.00 ΑΣ Απολλωνιάς-Έσπερος ΑΟ ΠΑ Πίγκας-Κρεσταινίδης (Γιοχαλής)
Μίλωνα 13.00 Μίλων-Κρόνος Ιωαν. Κουτσοδήμος-Λεβεντέλλης (Παππάς)
Μεγαλόπουλης 17.00 ΑΕΜ Πολύβιος-ΑΟ Ολυμπιονίκης Αποστολίδης-Φραγκούλη (Γιαλικάρης)
2ος Όμιλος Νότου
Κανήθου 17.00 ΓΠΣ Χαλκίδας-Πορφύρας Δαρλαμήτσος-Καμήτσος (Χριστοδούλου)
Xαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Νίκη Αμαρουσίου Κωνσταντινόπουλος-Σταθόπουλος (Χρήστου)
Στρέφη 17.00 Αετός ΓΑΣ-ΑΕ Λιβαδειάς Πρωτούλης-Γιαννακουδάκης (Τσάμης)
Β’ Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΕ Ψυχικού Σιώκας-Ζακεστίδης (Παπαδόπουλος Στ)
Εθν. Αντιστάσεως 17.00 Πόλις ΑΣ Καλλιθέας-Ηρόδοτος Σπυρόπουλος Α-Μαυρατζάς (Κουλούρης)
Λίντο 14.00 Εργοτέλης-Πολυκράτης Κατωτικίδης-Στρέμπας (Κουρκουνάκης)
1ος Όμιλος Βορρά
Β.Παρασκευοπούλου 18.00 Μεταμόρφωση Β-Φίλιππος Βέρ. Δεληγιαννίδης-Λόρτος (Τσοπουρίδης)
ΔΑΚ Άργος Ορεστικό 18.00 Άργος Ορ.-Διόσκουροι Κοζ. Πιτσίλκας Μ-Πιτσίλκας Β (Βόντζας)
2ο Γυμν.-Λύκειο 18.00 Αλεξάνδρεια-Βόλος Ζαγορίδης-Πετανίδου (Κοντόζης)
Νεάπολης Λάρισας 18.00 Φοίνιξ Λάρ.-Ηρακλής Κοζ. Τζιβελεκίδου-Θεοδώρου (Παπαδημητρίου)
Αιγινίου 18.00 Αιγινιακός-Αστέρας Λάρ. Καρακατσανίδης-Παπαγεωργίου (Βάτσιος)
2ος Όμιλος Βορρά
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μαντουλίδης Μερτζάνης-Τσιαπλής (Μπαγκλατζής)
Καλαμαριάς 18.00 Αργοναύτης-Ευρώπης 87 Πεύκ. Βογιατζής-Τσουμαχίδης (Χαρισόπουλος)
Πεύκων 18.00 Δόξα Πεύκων-Απόλλων Καλ. Μοσχοτόγλου-Κατσιάνης (Τζιοπάνος)
ΔΓ Δράμας 18.00 Τιτάνες Δρ.-Ορφέας Ν. Σκ. Σαλικίδης-Ρούκας (Λαμπρίδης)
Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Μ. Αλέξανδρος Σιταρίδης-Δαμίγος (Τοζακίδης)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κένταυρος Πολυχρονιάδης-Φουτζήλας (Λιρίδης)

Α1 Γυναικών

Σάββατο 5 Νοεμβρίου
3ο Άνω Λιοσίων 16.00 ΔΑΣ Άνω Λιοσίων-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Σκούτας-Ραχιώτης (Παπαδόπουλος Κ)
Εργάνης 16.00 Αθηναϊκός-Κρόνος Αγ. Δημ. Διμπινούδης-Τσαρούχα (Πετράκης)
ΠΑΟΚ 20.30 ΠΑΟΚ-Άρης Σιμητόπουλος-Τζίμα (Πολυχρονίδης)
Εσπέρου 20.00 Εσπερίδες-Αστέρας Εξ. Πόντας-Παπαγιαννόπουλος (Μαυρουδής)
Κυριακή 6 Νοεμβρίου
Ν.Σμύρνης 12.00 Πανιώνιος-Απόλλων Καλ. Μαντήλας-Στάθη (Τσίχλας)
Πτολεμαϊδας 12.00 Απόλλων Πτ.-Παναθηναϊκός Λαζαρίδης-Τατούδης (Κηπουρίδης)

Α2 Γυναικών

Κυριακή 6 Νοεμβρίου
Όμιλος Νότου
ΔΑΚ Λευκάδας 12.00 Νίκη Λευκάδας-ΑΓΕ Χαλκίδας Τσακαλογιάννης-Αναγνωστοπούλου (Κωστής)
Kω 14.00 Ιπποκράτης-Αγ.Παρασκευή Καρλής-Χουγιαζός
Περιβόλας 13.30 Απόλλων Π-ΠΑΣ Γιάννινα Τρίγκα-Σαγρέδου (Παπαδόπουλος Γ)
Βούλας 12.00 Πρωτέας Β-Τερψιθέα Γλ. Μαραβέλιας-Σπυρόπουλος Σπ (Παπαγιαννόπουλος)
Σπόρτιγκ 12.00 Σπόρτιγκ-Ελληνικό Ζερβούδης-Ουσταμπασίδης (Μακρυγιάννης)
Όμιλος Βορρά
Ν.Ρύσιου 12.00 Αναγέννηση ΝΡ-Κομοτηνή Παπαγερίδης-Καπουτζίδης (Γκιουζέλης)
ΔΑΚ Πυλαίας 12.30 ΑΕ Πυλαίας-ΜΕΝΤ Σπανός-Τζιοπάνος (Λαδόπουλος)
ΚΓ Καλοχωρίου 12.30 Μ.Αλέξανδρος Εχ.-Σέρρες Ξέρας-Γάτα (Καυχίτσας)
Συκεών 12.30 Παναθλητικός-Ολυμπιακός Β Δημάδης-Οικονόμου (Φωτιάδης)
Κατσιδήμου 12.00 Πράσινη Γωνιά-Ολυμπιάδα Λάρ. Ζαχαρής-Παπαδημητρίου Δ (Γκαρτζονίκας)
ΔΑΚ Κοζάνης 14.00 ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ.-Τιτάνες Δρ. Καρακώστας-Τσιρινδάνης (Πλεξίδας)

Δεν υπάρχουν σχόλια: