Τετάρτη, 7 Δεκεμβρίου 2011

Eκτός κλήρωσης ο Χριστοδούλου, λόγω... ξεκούρασης! Οι διαιτητών ΟΛΩΝ των αγώνων του Σαββατοκύριακου!

Εκτός κλήρωσης έμεινε ο Χρήστος Χριστοδούλου. Ο έμπειρος διαιτητής σύμφωνα με την ΚΕΔ δεν τιμωρήθηκε (σχετικό αυτό, αφού η ΚΕΔ ποτέ δε λέει αν τιμωρεί κάποιον ρέφερι), αλλά ήταν η σειρά του να... ξεκουραστεί. Όπως και των άλλων δύο του Παλέ, Ψαριανού και Κατραχούρα! Βέβαια, για την υπέρβαση κανονισμών στην οποία προέβη ο Πατρινός ρέφερι δεν γίνεται κουβέντα από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας. 



Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής της Α1 είναι τα εξής:

Σάββατο 10/12/2011
Γηπ. Ιλισίων, 4μ.μ. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΟΛΟΣΣΟΣ (Αναστόπουλος, Κορομηλάς, Πουρσανίδης Γ.)
Γηπ. «Μελίνα Μερκούρη», 4.30μ.μ. ΡΕΘΥΜΝΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Πηλοϊδης, Σταματόπουλος, Μπήτης)
Γηπ. Καλαμίτσας, 7μ.μ. (ΝΕΤ) ΚΑΒΑΛΑ-ΑΡΗΣ (Τανατζής, Καρακατσούνης, Αφεντουλίδης)
Γηπ. PAOK Sports Arena, 8.30μ.μ. (8.30μ.μ., ΕΤ3) ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Σχινάς, Παπαπέτρου, Παπαγιώτου)
Κυριακή 11/12/2011
Γηπ. ΣΕΦ, 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΚΑΟΔ (Μητσόπουλος, Τσώνος, Τζαφλέρης)
Γηπ. Αγίου Θωμά, 7μ.μ. (ΝΕΤ) ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Γκόντας, Φούφης, Πανταζής).


Α2

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου
ΔΑΚ Λευκάδας 17.00 Δόξα Λ.-ΟΦΗ Γκούμας-Γεωργιάδης-Παγώνης (Αθανασίου)
Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Πιερικός/Αρχέλαος Διαμαντής-Ξάνθος-Πίγκας (Μαύρος)
ΔΑΚ Άργους 17.00 ΑΕΚ Άργους-ΑΕΚ Δεσλής-Μήτσιου-Κωνσταντινόπουλος (Γιαλικάρης)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-Πανελευσινιακός Παντελίδης-Ταρενίδης Στ.-Μάλαμας (Αρβανιτίδης)
Δάφνης 17.00 Αμύντας-Παγκράτι Πουρσανίδης Κ.-Θεονάς-Θεοδωρόπουλος (Σωτηριάδης)
Ν.Κηφισιάς 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανερυθραϊκός Μπίκας-Κοτσίμπος-Καραβίτης (Θεολογίτης)
Τρίπολης 17.00 ΣΕΦΑ Αρκαδικός-Περάματος/Ερμής Βαρδάλος-Τσούνας-Τσώνος Μ (Κόκκορης)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π-Ίκαροι Σ. Μάνος-Ανδρικόπουλος-Μαλανδρής (Θεοδοσόπουλος)

Β’ Εθνική

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
Δούκα 17.00 ΑΣΕ Δούκα-Ηρακλής Δημόπουλος-Δαρλαμήτσος (Τασούλας)
Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Αίας Ευόσμου Μπλέτσας-Μακρής (Ζώης)
Αρναίας 14.00 ΣΑ Στρατωνίου-Διαγόρας Ρ. Λαζαρίδης-Πολυχρονιάδης (Γκάτζος)
Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Νίκη Βόλου Σαλαβός-Χαλαμπαλάκης (Παππάς)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΚΑΠ Θωμόπουλος-Πιτσίλκας Β (Κυμιατζής)
ΔΑΚ Πολίχνης 17.00 Αναγέννηση Φλ.-Φιλαθλητικός Ευφραιμίδης-Τσιαπλής (Πολυχρονίδης)
Λίντο 14.00 Ηράκλειο ΟΑΑ-ΑΣΑ Κόροιβος Τεφτίκης-Μπούκας (Μαγκανάς)

Γ’ Εθνική

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
1ος Όμιλος Νότου
Ταραμπούρα 17.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς-Κρόνος Ιωαννίνων Παυλόπουλος-Μανουσόπουλος (Παπαδόπουλος Γ)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΑΟΝΣ Μίλων Κοντίλης-Πρωτούλης (Κωστής)
Λουτρακίου 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΣ Απολλωνιάς Αποστολίδης-Τσαρούχα (Πετρόπουλος)
Μεγαλόπολης 17.00 ΑΕΜ Πολύβιος-Κρόνος Αγ. Δημ. Κρεσταινίτης-Κουτσοδήμος (Μάρκου)
Αρχαίας Ολυμπίας 17.00 ΑΟ Ολυμπιονίκης-Έσπερος ΑΟ Π. Μπούσιας-Γιώτη (Σοφιανοπούλου)
Ζ.Αλεξάνδρου 19.00 Ιωνικός ΝΦ-ΚΟ Χολαργού Αντερριώτης-Πολυχρόνης (Σιώκας)

2ος Όμιλος Νότου
Κανήθου 15.00 ΓΠΣ Χαλκίδας-ΑΟΝΑ Ηρόδοτος Χρηστίδης Π-Μαγκουνής (Χρήστου)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Πόλις ΑΣ Καλλιθέας Δεληγιαννίδης-Φουτζήλας (Χριστοδούλου)
Στρέφη 17.00 Αετός ΓΑΣ-Ένωση Ιλίου Φακίτσας-Γερακίνης (Φαλούκας)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Νίκη Αμαρουσίου Σπυρόπουλος-Κάλφα (Τζωρτζάκης)
Πυθαγόρειο 13.00 Πολυκράτης-ΑΕ Ψυχικού Κυριακόπουλος-Λιότσος
Π.Σαλπέα 17.00 ΑΟΦ Πορφύρας-ΑΕ Λιβαδειάς Μαντήλας-Λουκαράκης (Μακρίδης)

1ος Όμιλος Βορρά
Β.Παρασκευόπουλος 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Ηρακλής Κοζ. Τζιβελεκίδου-Λόρτος (Τσιργούλας)
ΔΑΚ Άργους Ορ. 18.00 Άργος Ορ.-Φοίνιξ Λάρ. Σαλικίδης-Ντούρας (Βόντζας)
Αιγινίου 18.00 Αιγινιακός-Διόσκουροι Κοζ. Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου (Βάτσιος)
Αλκαζάρ 18.00 Αστέρας Λάρισας-ΓΣ Βόλου Συμεωνίδης-Πετανίδου (Βαρνάς)
ΔΑΚ Βικέλας 18.00 Φίλιππος Βέροιας-ΣΑΑΚ Ανατόλια Πόντας-Διμπινούδης (Μελανίδης)

2ος Όμιλος Βορρά
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μ.Αλέξανδρος Καρακατσανίδης-Ελευθεριάδης Πλ (Τσανίδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 ΜΑΣ Αργοναύτης-Ιωνικός Ιωνίας Ζαγορίδης-Τσιρτσιμάλης (Μηνοβγιούδης)
ΔΑΚ Πεύκων 18.00 Δόξα Πεύκων-Τιτάνες Δράμας Τσουμαχίδης-Παργιανόπουλος (Ανδρίτσος)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Ευρώπη 87 Πευκοχώρι Μοσχοτόγλου-Σιταρίδης (Μπαγκλατζής)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Απόλλων Καλ. Σιμητόπουλος-Τζίμα (Τοζακίδης)

Α1 Γυναικών

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου
ΔΑΚ Καλαμαριάς 16.00 ΜΓΣ Απόλλων Καλ.-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Παπαδόπουλος Θ-Καλογερόπουος (Χαρισόπουλος)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 16.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης Μπορμπαντωνάκης-Μαρνελάκης (Μίχας)
Ν.Σμύρνης 19.30 Πανιώνιος-Παναθηναϊκός Παπαφωτίου-Σιώκας (Παπαγιαννόπουλος)
ΠΑΟΚ 12.00 ΠΑΟΚ-Αστέρας Εξ. Τατούδης-Πιτσίλκας Μ (Τζιοπάνος)
Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
Εργάνης 12.00 Αθηναϊκός-ΓΑΣ Απόλλων Πτ. Καραλής-Καρακάσης (Μακρυγιάννης)
3ο ΚΓ Άνω Λιοσίων 12.00 ΔΑΣ Άνω Λιοσίων-ΑΕ Εσπερίδες Σκούτας-Κατωτικίδης (Παπαδόπουλος Στ.)

Α2 Γυναικών

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
Όμιλος Νότου
Βούλας 12.00 Πρωτέας Β.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Μαραβέλιας-Αργυρούδης (Βαρυπάτης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 12.00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΓΕ Χαλκίδας Τσακαλογιάννης-Αναγνωστοπούλου (Κανελλόπουλος)
Κοντόπευκου 12.00 Αγ. Παρασκευή-Τερψιθέα Γλυφάδας Βουράκης-Λύρας (Χαρεμής)
Περιβόλας 13.30 Απόλλων Πάτρας-Ελληνικό Τζαμάκου-Μαυρατζάς (Μπατζάκας)
Κω 14.00 Ιπποκράτης-Σπόρτιγκ Μαμασούκα-Χαϊνά

Όμιλος Βορρά
Κατσιδήμου 12.00 Πράσινη Γωνιά-Κομοτηνή Κονταράτος-Καρακώστας (Γκαρτζονίκας)
ΕΑΚ Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΜΕΝΤ Ξέρας-Τσιρινδάνης (Γκουντελιάς)
ΔΑΚ Σερρών 13.00 Σέρρες-Ολυμπιάδα Λάρισας Τζιοπάνος-Μουτζούρης (Γιαβρής)
Συκεών 12.30 Παναθλητικός Συκεών-Τιτάνες Δράμας Ταρενίδης Κ-Παπαγερίδης (Λαδόπουλος)
ΚΓ Καλοχωρίου 12.30 Μ. Αλέξανδρος Εχ.-ΠΑΟΚ Δυτ. Μακ. Λαμπρίδης-Καλέσης (Καυχίτσας)
ΔΑΚ Πυλαίας 12.30 Πυλαία-Αναγέννηση Ν. Ρ. Γαζέτας-Αντωνίου (Γκιουζέλης)

Δεν υπάρχουν σχόλια: